Předplatné Báječné nápady

  • kategorie zábava a koníčky
  • vychází 6 x ročně 
  • zasílán tiskovou zásilkou zdarma, vždy obdržíte informační e-mail o odeslání
  • vyberte vydání pro zahájení předplatného
  • lze zvolit jako dárek jiné osobě, obdarovaného uveďte do korespondenční adresy v nákupním košíku při volbě dopravy
  • po úhradě objednávky obdržíte informační e-mail s dokladem
  • předplatné Slovensko zajišťuje ipredplatne.sk

Zvolte si variantu:

269,00 Kč 294,00 Kč

AKCE: do konce září všechny dárky a jejich doprava v ceně předplatného

S časopisem BÁJEČNÉ NÁPADY vytvoříte atmosféru domova, který budete milovat. Najdete v něm sezónní inspirace, tipy jak a čím zútulnit své okolí, návody na kreativní tvorbu a ověřené finty pro bezchybný chod domácnosti. Oblíbené jsou postupy na výrobu domácí kosmetiky, a nápady, jak vdechnout nový život už vysloužilým věcem. Velký prostor mají skvělé a fungující recepty či rady, jak se stát pozorným hostitelem. Popovídáme si s osobnostmi známými ze světa kultury, sportu či modelingu o tom, co pro ně znamená životní pohoda. Můžete se zde inspirovat, najít užitečné rady nebo se jenom dobře pobavit.

Prodej předplatného a jeho distribuci na Slovenku zajišťujeme prostřednictvím prodejce www.ipredplatne.sk.  

Dárek k předplatnému

Výběr z čajů Pro radost, Barevný sen, Klidný večer v hodnotě 80 Kč ZDARMA

Pro radost

Radosti není nikdy dost a my ji chtěli udělat právě vám tímto čajem. Nasládlá chuť lípy v kombinaci s meduňkou, černým bezem, malinou a chrpou zaručeně potěší každou vaši chuťovou buňku. Navíc není skoro vůbec potřeba čaj doslazovat.

Barevný sen

Složení tohoto čaje zaujme nejen svou chutí, ale také svým vzhledem. Hlavní pozornost přitáhne kontrast okvětí růže s květy sedmikrásky. Růže dodává nasládlou chuť, černý bez zase sladko-kyselou a spolu květy sedmikrásky vytvářejí čaj vhodný ke chvilce, která patří jen vám. Je to zkrátka jako sen plný barev a ladících chutí.

Klidný večer

Každý z nás si představí kopřivu jako žahavou rostlinu, která nám způsobí jen svědivou vyrážku. Ale čaj z kopřivy vám přinese příjemný pocit, zvláště během jarního období. Výtečnou kombinací je spojení s meduňkou a mátou kadeřavou, která obsahuje méně mentolu. Tudíž ve směsi nepocítíte jen chuť máty, ale všech bylin. Vypněte a užívejte klidného večera, který patří jen vám.


Kniha Vegan smoothies v hodnotě 289 Kč

Vegan smoothies

Čerstvé nápoje plné energie

Autor: Maranik Eliq

Počet stran: 144

Vydala: GRADA

Cena: 289 Kč

Ocenění - Eliq Maranik obdržela cenu Gourmand World Cookbook Awards

Snídaně se vám zdají nezajímavé? Začněte den pořádnou dávkou vitaminů! Chcete shodit nějaké to kilo? Zkuste smoothies. Jste unavení a bez energie? Mixované ovocné a zeleninové nápoje jsou energetická bomba. Cítíte se být ve stresu a časové tísni? Připravit smoothie je rychlé. Jste vyčerpáni po cvičení? Dodejte tělu novou sílu. Smoothies ovlivňují příznivě i psychickou vyrovnanost, posilují imunitu, chrání srdce, regulují váhu, působí proti stárnutí a obnovují celkovou vitalitu. Co do čerstvosti jsou nepřekonatelné a nemusí si je odpírat ani ten, kdo má rád smetanové krémy nebo čokoládu. Tato kniha se stane nejlepším přítelem všech, kdo se chtějí dozvědět více o zdravých surovinách a dalších přísadách pro tyto nápoje a o nejlepších způsobech jejich přípravy, ať už se chtějí stravovat vegansky, nebo si jen pochutnat na něčem výživném a zároveň zdravém.

Kniha Smoothie bowls v hodnotě 289 Kč

Smoothie bowls

Misky plné zdravých dobrot

Autor: Maranik Eliq

Počet stran: 144

Vydala: GRADA

Cena: 289 Kč

Cena předplatného s dárkem: 319 Kč

Ocenění - Eliq Maranik obdržela cenu Gourmand World Cookbook Awards

Smoothie miska kombinuje svěžest čerstvého smoothie s křupavými přísadami - vločkami nebo semínky, ovocem, kakaovými boby, čokoládou... a díky tomu má ještě bohatší chuť. Není to ale pouhá pochoutka, dokáže také výborně zahnat hlad. Široká škála barev a chutí dělá ze smoothie misky malé umělecké dílko, které lahodí i vašemu oku.

Autorka nabízí tucty nápadů, jak si smoothie misku připravit podle vaší vlastní chuti a nálady a vychutnat si ji kdykoli během dne. V knize najdete také několik snadných návodů na přípravu domácího müsli a granoly.

Dopřejte si chutnější a zdravější život!


Antistresové omalovánky v hodnotě 150 Kč

Vítejte ve světě antistresových omalovánek! Tyto omalovánky jsou skvělou relaxací po náročném a stresujícím dni. Uklidňující účinky vybarvování spletitých vzorů jsou jedinečnou příležitostí k uvolnění a zároveň k vytvoření něčeho, co vyjadřuje vaše unikátní umělecké schopnosti.  

Zákaznický servis

(dotazy/objednávky)

Po-Pá 10:00-16:00 hod.

objednavky(@)espritbohemia.cz | 774 496 494 

Ukázky z čísla

Tištěné předplatné dalších titulů hobby/zábava/vzdělávání