Kategorie: Elektronické předplatné

Elektronické předplatné Sofie Bydlení

 • kategorie móda a životní styl
 • vychází 6 x ročně
 • vyberte vydání pro zahájení předplatného
 • elektronické číslo je zasíláno na e-mail objednávky
 • po úhradě objednávky obdržíte informační e-mail s dokladem

Zvolte si variantu:

329,00 Kč 384,00 Kč
Please select variants first

Časopis Sofie Bydlení je skvělou "příručkou" pro ženy, které touží vytvořit sobě a své rodině atraktivní a harmonický domov. Ten nemusí být nutně vybaven podle posledních trendů, určitě by však měl být útulný, plný vtipu a praktického vybavení. Proto budou stránky Sofie Bydlení věnované nejen novinkám a trendům z oblasti bydlení a designu, ale okoření je i rozhovory s úspěšnými českými designéry. Nahlédneme do soukromí známým osobnostem a cenné rady přinesou odborníci z oblasti bydlení, zdraví i psychologie. Společně budeme vařit, tvořit s dětmi i testovat nejrůznější zboží. Prohlížejte, čtěte, inspirujte se!

2 přílohy v roce - Projekt, stavba Interiér

Speciál PROJEKT, STAVBA INTERIÉR rozšiřuje obsah časopisu Sofie Bydlení o inspirace a informace, které čtenáře povedou krok za krokem od prvního nápadu až k vysněnému domovu. Mapuje nabídky developerů a věnuje se službám architektů i bytových designérů. Sleduje novinky a trendy ve stavebních technologiích. Výběr témat je přizpůsoben ročnímu období - letní vydání se zaměřuje spíš na exteriér a zahradu, podzimní představuje inspirace pro dům a byt. Články jsou doplněné o bohatý obrazový materiál včetně popisů, cen i odkazů k jednotlivým produktům. Speciál je určený laikům, kterým by rád pomohl při výstavbě a zařizování. Pojďme společně budovat vlastní bydlení!

Aktuální tištěné předplatné

Předplatné Sofie Bydlení

kategorie bydlení, design, dekor vychází 6 x ročně zasílán tiskovou zásilkou zdarma, vždy obdržíte informační e-mail o odeslání vyberte vydání pro zahájení předplatného lze zvolit jako dárek, obdarovaného uveďte do korespondenční adresy v nákupním košíku při volbě dopravy po úhradě objednávky obdržíte informační e-mail s dokladem

349,00 Kč 512,00 Kč

  Aktuální tištěné vydání

   Elektronické předplatné - lifestyle 

   Nezapomeňte na děti

   Zákaznický servis

   (dotazy/objednávky)

   Po-Pá 10:00-16:00 hod.

   objednavky(@)espritbohemia.cz | 774 496 494