Předplatné Hvězdička speciál

 • kategorie děti - zábava + vzdělávání 
 • vychází 4 x ročně (podle ročních období) jako speciál časopisu Hvězdička (vychází 6 x ročně)  
 • zasílán tiskovou zásilkou zdarma, vždy obdržíte informační e-mail o odeslání
 • vyberte vydání pro zahájení předplatného
 • lze zvolit jako dárek jiné osobě, obdarovaného uveďte do korespondenční adresy v nákupním košíku při volbě dopravy
 • po úhradě objednávky obdržíte informační e-mail s dokladem

Zvolte si variantu:

Cena od 199,00 Kč 236,00 Kč

Hvězdička speciál je zábavný pracovní sešit pro děti od 3-7 let.  Vychází nově jako speciál časopisu Hvězdička, a to 4x do roka podle ročních období s rozsahem 92 stran/1 vydání. Každé číslo má daná témata, která jsou spojena s aktuálním ročním obdobím JARO, LÉTO, PODZIM a ZIMA a dále je rozčleněno podle jednotlivých týdnů. Ve speciálu naleznete POČÍTÁNÍ, VYBARVOVÁNÍ, SPOJOVAČKY, HLEDÁNÍ ROZDÍLŮ, KŘÍŽOVKY, LOGICKÉ HRY, GRAFOMOTORIKU, BARVY, TVARY, DOPLŇOVAČKY a spoustu dalších her. Úlohy jsou vytvářeny tak, aby pro děti byly zábavné, ale zároveň je musí zdokonalit ve všech oblastech předškolního vývoje. Témata v každém čísle jsou spojena s ročním obdobím, proto i pracovní listy na ně navazují a jsou doplněny i o aktivity venku či doma. Nabídneme vám spoustu her, tipů a zábavy. S Hvězdičkou speciál děti zaženou nudu nejen doma, ale i v přírodě.

Hvězdičku speciál lze zakoupit samostatně jako předplatné nebo jako součást předplatného časopisu Hvězdička.

Dárkový certifikát
pro obdarované si můžete stáhnout zde:

/formát PDF pro tisk na rozměr A4/

Daruj Hvězdičku je charitativní projekt pro děti v nemocnicích.

Kolik kusů časopisů Hvězdička nebo Hvězdička speciál v rámci předplatného darujete svým dětem, vnukům, vnučkám, dětem svých kamarádů apod., tolik kusů časopisů darujeme my dětem v nemocnicích.

Za všechny obdarované děti děkujeme!

Více o projektu na www.darujhvezdicku.cz

Dárek k předplatnému

Dětské omalovánky (princezny) v hodnotě 78 Kč

Dětské omalovánky plné princezen z edice časopisu TVOŘÍME s dětmi. 32 stran nádherných obrázků zvířat vytištěných na kvalitním kreslícím papíru. Velikost 210 x 275 mm.

Dětské omalovánky (dráčci a dinosauři) v hodnotě 78 Kč

Dětské omalovánky plné dráčků a dinosaurů z edice časopisu TVOŘÍME s dětmi. 32 stran nádherných obrázků zvířat vytištěných na kvalitním kreslícím papíru. Velikost 210 x 275 mm.

Pastelky KORES s ořezávátkem v hodnotě 86 Kč

Dětské pastelky Kores, 12 barev + ořezávátko. Trojhranný tvar. Materiál kvalitní lipové dřevo pro snadné ořezávání a vysoký obsah pigmentu pro jasnější a intenzivní barvy.

Je-li cena předplatného z dárkem vyšší, jsou v ní zahrnuty nejnižší možní náklady na balné a poštovné. V některých případech se v ceně může promítnout i část výrobních nebo licenčních nákladů dodavatelů. Naším zájmem je Vám poskytnout co nejnižší cenu.

Harmonogram vydání 2021:

č. 3-5/21 - jarní speciál /27.2.21, č. 6-8/21 - letní speciál /29.5.21, č. 9-11/21 - podzimní speciál /3.9.21, č. 12-2/21-22 - zimní speciál /28.11.21

Aktuální a straší vydání samostatně

Tištěné předplatné titulů pro děti

Tip redakce

Cesta do školy

kategorie děti - vzdělávání pro děti spadající do předškolní přípravy  vydání pro školní rok 2021/2022 zasílán tiskovou zásilkou zdarma po úhradě objednávky obdržíte informační e-mail s dokladem

69,00 Kč

  Nejkrásnější pohádky na dobrou noc

  kategorie děti - vzdělávání věková kategorie 3-7 let písmo vhodné i pro začínající čtenáře velký formát 210 x 275 mm (š x v) obálka s úpravou  soft touch lamina vhodné jako vánoční dárek    zasílán tiskovou zásilkou zdarma po úhradě objednávky obdržíte informační e-mail s dokladem

  89,00 Kč

   Zákaznický servis

   (dotazy/objednávky)

   Po-Pá 10:00-16:00 hod.

   objednavky(@)espritbohemia.cz | 774 496 494