Předplatné RITUALS

Vyprodáno
  • kategorie osobní rozvoj
  • vychází 6 x ročně
  • zasílán tiskovou zásilkou zdarma, vždy obdržíte informační e-mail o odeslání
  • vyberte vydání pro zahájení předplatného
  • lze zvolit jako dárek, obdarovaného uveďte do korespondenční adresy v nákupním košíku při volbě dopravy
  • po úhradě objednávky obdržíte informační e-mail s dokladem

Zvolte si variantu:

Cena od 222,00 Kč

Zajímají vás novinky ze světa esoteriky, čínské medicíny, léčitelství, astrologie, numerologie nebo třeba zdravého stravování? Pracujete na svém osobním rozvoji? Pak je tu právě pro vás časopis RITUALS, cesta životem, který si můžete předplatit s dárkem dle vlastního výběru.

Dárky k předplatnému pro toto vydání

Přívěsek strom života s opálem v hodnotě 270 Kč 

Strom života je symbolem stvoření, nesmrtelnosti, hojnosti a dostatku. Zvyšuje potenci, léčí neplodnost, přináší vitální sílu života, podporuje šťastné a zdravé zrození potomků.

Opál zvyšuje sebevědomí a sebeúctu a pomáhá lidem pochopit jejich plný potenciál. Přináší lehkost a spontánnost. Podporuje intuici, harmonizuje, používá se k léčbě depresí. Pomáhá při nemocech očí, podporuje látkovou výměnu, uvolňuje podbřišek, zažívací ústrojí, podporuje funkci ledvin, posiluje pohlavní orgány a vyvažuje imunitu.

Nositeli přináší životní sílu, duševní klid, rovnováhu a vyrovnanost.

Průměr: 3,5 cm. 

Kyvadlo - křišťál bílý s poukazem v celkové hodnotě 350 Kč

Kyvadlo s nejúčinnějším léčivým kamenem na světě. Křišťál podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje, podporuje neutralitu, odstraňuje negativní emoce, chrání auru a odstraňuje bloky bránící volnému toku energie v těle. 

Ke kyvadlu získáte poukaz v hodnotě 200 Kč na kurz práce s kyvadlem s platností 1/2 roku. Výběr termínu dle dohody. Více o kurzu na www.magickekyvadlo.cz

Délka kyvadla: 3,8 cm, šířka: 17 mm, délka řetízku: 16 cm, bižuterie.

Kyvadlo - růženín s poukazem v celkové hodnotě 350 Kč

Růženín pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu, podporuje něžnost, mírnost, přátelskost, nesobeckost, podněcuje citlivost a vnímavost vůči ostatním i sobě samému, podporuje fantazii, inspiraci a tvořivost, trpělivost, dává sílu k odpuštění, učí sebeúctě a sebelásce.

Ke kyvadlu získáte poukaz v hodnotě 200 Kč na kurz práce s kyvadlem s platností 1/2 roku. Výběr termínu dle dohody. Více o kurzu na www.magickekyvadlo.cz 

Délka kyvadla: 3,8 cm, šířka: 17 mm, délka řetízku: 16 cm, bižuterie.

Poznáváme homeopatii - jak se léčit šetrně v hodnotě 159 Kč

Homeopatie je léčebná metoda s dávnou tradicí a jasnými pravidly, aplikovaná s úspěchem u nás i v zahraničí. Praktická příručka nabízí souhrn základních informací o šetrném způsobu léčby, který nenahrazuje, ale účinné doplňuje postupy klasické medicíny.

Přívěsek na klíče/kabelku v hodnotě 175 Kč

Přívěsek s lapačem snů a symbolem jing jang, který symbolizuje koncept protikladných, přesto se navzájem harmonicky doplňujících sil. Tento přívěsek podporuje nejen zdraví a lásku, ale též životní harmonii a partnerský vztah.

Délka 14 cm, bižuterie.

Přívěsek strom života s řetízkem v hodnotě 250 Kč

Strom života je symbolem stvoření, nesmrtelnosti, hojnosti a dostatku. Zvyšuje potenci, léčí neplodnost, přináší vitální sílu života, podporuje šťastné a zdravé zrození potomků. Nositeli přináší životní sílu, duševní klid, rovnováhu a vyrovnanost.

Délka řetízku: min. 42 cm, max. 47 cm, průměr přívěsku: 2,4 cm, bižuterie.

Lapač snů v hodnotě 190 Kč

Ochranný symbol pro dobrý spánek. Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího, aby mohl s nimi nadále pracovat.

Délka: 45 cm, šířka: 13 cm.

Zákaznický servis

(dotazy/objednávky)

Po-Pá 10:00-16:00 hod.

objednavky(@)espritbohemia.cz | 774 496 494