Předplatné RITUALS

Vyprodáno
  • kategorie osobní rozvoj
  • vychází 6 x ročně
  • zasílán tiskovou zásilkou zdarma, vždy obdržíte informační e-mail o odeslání
  • vyberte vydání pro zahájení předplatného
  • lze zvolit jako dárek, obdarovaného uveďte do korespondenční adresy v nákupním košíku při volbě dopravy
  • po úhradě objednávky obdržíte informační e-mail s dokladem

Zvolte si variantu:

Cena od 222,00 Kč

Zajímají vás novinky ze světa esoteriky, čínské medicíny, léčitelství, astrologie, numerologie nebo třeba zdravého stravování? Pracujete na svém osobním rozvoji? Pak je tu právě pro vás časopis RITUALS, cesta životem, který si můžete předplatit s dárkem dle vlastního výběru.

Dárky k předplatnému pro toto vydání

Andělské karty od Míši Maškové (20 karet s návodem) 

Andělé i barvy na kartách mají svůj význam i smysl. Ze všeho nejdůležitější je při práci s nimi zapojit intuici a uvědomit si, s kým vlastně pracujeme - poprosit našeho anděla, aby ve chvíli výkladu stál při nás a pomáhal nám pracovat s těmi správnými energiemi. S kartami můžete očistit prostor nebo místnost, kde se nacházíte. Karty jsou vodičem pro čistší energie a pomohou vám daný prostor uvolnit. Součástí balení je 20 karet a návod.

Někdy krásná, jindy moudrá v hodnotě 229 Kč

Kniha odhaluje starobylou moudrost, kterou si ženy po staletí předávají. Díky ní se lze naučit plout na vlně proměnlivé ženské energie v závislosti na hormonálních změnách v rámci měsíčního cyklu i celého života - ve správný čas být činorodá, jindy se naopak zklidnit a ponořit do svého nitra.

Energetický orgonit ve tvaru srdce v hodnotě 130 Kč

Vyzkoušejte sílu orgonitu! Orgonit má mnoho způsobů využití. Pomáhá při léčení a uzdravení, harmonizuje čakry, neutralizuje negativní působení záření elektroniky, eliminuje působení geopatogenních zón a ruší psychopatogenní zóny. Na rozdíl od jiných kamenů se orgonit nemusí čistit. Dokáže se sám zbavit negativní energie a rovněž i nabít. Funguje stále stejnou silou.

Poznáváme homeopatii - jak se léčit šetrně v hodnotě 159 Kč

Homeopatie je léčebná metoda s dávnou tradicí a jasnými pravidly, aplikovaná s úspěchem u nás i v zahraničí. Praktická příručka nabízí souhrn základních informací o šetrném způsobu léčby, který nenahrazuje, ale účinné doplňuje postupy klasické medicíny.

Zákaznický servis

(dotazy/objednávky)

Po-Pá 10:00-16:00 hod.

objednavky(@)espritbohemia.cz | 774 496 494