Předplatné RITUALS

Vyprodáno
  • kategorie osobní rozvoj
  • vychází 6 x ročně
  • zasílán tiskovou zásilkou zdarma, vždy obdržíte informační e-mail o odeslání
  • vyberte vydání pro zahájení předplatného
  • lze zvolit jako dárek, obdarovaného uveďte do korespondenční adresy v nákupním košíku při volbě dopravy
  • po úhradě objednávky obdržíte informační e-mail s dokladem

Zvolte si variantu:

Cena od222,00 Kč

Rituals přináší svým čtenářům holistický pohled na osobnost člověka, jeho zdraví, duševní harmonii i pozitivní rozvoj intelektu. Další témata časopisu zahrnují vztahovou problematiku a dětský svět. Velkou inspiraci přinášejí články o harmonii domova, módě, jídlu a výživovém poradenství, cestování, poznávání historie i přírody. To vše je obohaceno o celostní úhly pohledu. Nechybí ani svět záhad, tajemna a samozřejmě kvalitně a odborně vypracované horoskopy. 

Dáreky k předplatnému pro toto vydání

Andělské karty od Míši Maškové (20 karet s návodem) 

Andělé i barvy na kartách mají svůj význam i smysl. Ze všeho nejdůležitější je při práci s nimi zapojit intuici a uvědomit si, s kým vlastně pracujeme - poprosit našeho anděla, aby ve chvíli výkladu stál při nás a pomáhal nám pracovat s těmi správnými energiemi. S kartami můžete očistit prostor nebo místnost, kde se nacházíte. Karty jsou vodičem pro čistší energie a pomohou vám daný prostor uvolnit. Součástí balení je 20 karet a návod.

Někdy krásná, jindy moudrá v hodnotě 229 Kč

Kniha odhaluje starobylou moudrost, kterou si ženy po staletí předávají. Díky ní se lze naučit plout na vlně proměnlivé ženské energie v závislosti na hormonálních změnách v rámci měsíčního cyklu i celého života - ve správný čas být činorodá, jindy se naopak zklidnit a ponořit do svého nitra.

Energetický orgonit ve tvaru srdce v hodnotě 130 Kč

Vyzkoušejte sílu orgonitu! Orgonit má mnoho způsobů využití. Pomáhá při léčení a uzdravení, harmonizuje čakry, neutralizuje negativní působení záření elektroniky, eliminuje působení geopatogenních zón a ruší psychopatogenní zóny. Na rozdíl od jiných kamenů se orgonit nemusí čistit. Dokáže se sám zbavit negativní energie a rovněž i nabít. Funguje stále stejnou silou.

Poznáváme homeopatii - jak se léčit šetrně v hodnotě 159 Kč

Homeopatie je léčebná metoda s dávnou tradicí a jasnými pravidly, aplikovaná s úspěchem u nás i v zahraničí. Praktická příručka nabízí souhrn základních informací o šetrném způsobu léčby, který nenahrazuje, ale účinné doplňuje postupy klasické medicíny.

Zákaznický servis

(dotazy/objednávky)

Po-Pá 10:00-16:00 hod.

objednavky(@)espritbohemia.cz | 774 496 494